Діагностика BMW в Києві

«M&B Сервіс» проводить повну комплексну діагностику автомобілів BMW. У процесі висококваліфіковані фахівці оцінюють поточний стан автомобіля, а також виявляють причину поломок із наступними рекомендаціями щодо усунення цих несправностей. Для проведення якісної повної діагностики майстри нашої станції використовують спеціальні програми DIS, Inpa D-CAN та інше обладнання, рекомендоване дилерськими центрами БМВ. Це найкраще обладнання німецької якості.

Ціни на послуги

Комплексна діагностика BMW
від 500 грн.
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!
Діагностика BMW в Києві
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Досвід наших фахівців не менше 8 років, плюс велика база знань найдрібніших нюансів у комп'ютерній діагностиці БМВ. Все це гарантує детальне вивчення наявних проблем та можливість оцінки несправностей. Ви можете бути впевнені, що з автомобілем працюють вузькоспеціалізовані майстри.

Коли потрібна діагностика

Звертатися необхідно за найменших підозр на поломку:

Кожна з цих ознак є приводом для звернення до МБ Сервіс.

Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Що перевіряється під час комплексної діагностики

Насамперед відбувається візуальний огляд, при якому виявляються явні неполадки внутрішніх та зовнішніх вузлів автомобіля. На другому етапі обов'язково проводиться комп'ютерна діагностика, оскільки вручну вдається виявити не всі поломки, бувають приховані дефекти.

Перевіряються такі системи:

Комлексна діагностика БМВ у M&B Сервісі

У нас проводиться комплексна діагностика автомобілів BMW будь-якої моделі та року випуску. Незалежно від технічного стану автомобіля та наявного пробігу наші фахівці знайдуть причини несправності та встановлять, що потрібно ремонтувати/замінювати. Перевіряються всі системи, вузли та деталі з докладним звітом про їх стан та наявність поломок.

Щоб записатися на процедуру комплексної діагностики автомобілів BMW, достатньо залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за вказаним тут телефоном.

Залишились питання?
Телефонуйте прямо зараз!

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62

Або залиште номер,
ми передзвонимо

Телефонуйте або
залишайте заявку

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62