Розбірка BMW в Києві

СТО розбірка «МБ Сервіс» спеціалізується на розборі автомобілів БМВ та продажу вживаних запчастин. Виконуємо демонтаж різних деталей з автомобілів, що відслужили свій термін, та їх продажу. Багато оригінальних деталей мають великий ресурс ходу і перебувають у хорошому технічному стані дуже довго.

Оригінальні деталі BMW високоякісні та на момент виведення з експлуатації мають великий залишковий ресурс. Тому їх вигідно використовувати в ремонті як з технічного, так і з економічного боку. Під час розбирання БМВ проводиться детальний контроль стану всіх деталей.

Розбірка BMW в Києві
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Моделі BMW у розбірці

Здійснюємо розбирання таких кузовів автомобілів BMW: E38, E39, E46, E53, E60, E65, E70. Звертайтеся за необхідною запчастиною – ми підберемо потрібну деталь.

Всі автомобілі БМВ, які потрапляють на нашу розбірку, мають пробіг тільки Європейськими дорогами або експлуатувалися в Україні дуже короткий час. Знос їх деталей, вузлів та агрегатів мінімальний, а клієнти можуть купити запчастини за дуже привабливою ціною.

Наприклад, силові агрегати, пройшовши попередню передпродажну підготовку, одразу ж готові до встановлення та повноцінної експлуатації. Мотори БМВ із західних країн використовувалися тільки з якісним паливом та олією, тому ступінь їхнього зносу мінімальний.

Клієнти, які користуються послугами нашої розбірки, можуть бути абсолютно впевненими в тому, що придбані у нас деталі слугуватимуть їм вірою та правдою дуже довго.

Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Запчастини на розбірці BMW завжди є в наявності

У нас постійно є на складі максимально повний асортимент деталей:

Розбірка БМВ та Автосервіс в одному місці

У нас ви зможете підібрати необхідні запчастини за гарною ціною, а фахівці відразу встановлять їх на ваш автомобіль. Фахівці “M&B Сервіс” відмінно розбираються в конструкції та ремонті всіх моделей БМВ, тому зробимо все швидко та якісно.

Залишились питання?
Телефонуйте прямо зараз!

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62

Або залиште номер,
ми передзвонимо

Телефонуйте або
залишайте заявку

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62