Технічне обслуговування BMW

Технічне обслуговування BMW - комплекс дій під час яких майстер перевіряє та забезпечує працездатність автомобіля. Підтримуйте свій автомобіль у справному стані та регулярно його перевіряйте на планових ТО. Це питання безпеки та впевненості у справності всіх елементів авто.

Технічне обслуговування BMW
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Більшість нових моделей BMW мають вбудований міні-комп'ютер, який потребує регулярного оновлення програмного забезпечення. За допомогою комп'ютера гаражі можуть зокрема діагностувати несправності в автомобілі. Якщо ви проїдете на автомобілі BMW багато кілометрів, оновлення програмного забезпечення також може позитивно вплинути на ходові характеристики та витрати палива.

Регламентне ТО BMW на станції "M&B Service"

Технічне обслуговування - це ретельна перевірка стану авто, під час якої механік, серед іншого, замінює витратні матеріали та перевіряє безпеку, щоб не було неприємних сюрпризів у вигляді раптової поломки під час їзди.

Якщо BMW потребує технічного обслуговування, слід звернутися до нас на СТО, де автомобіль буде перевірено відповідно до конкретних графіків технічного обслуговування.

Як і у випадку з більшістю інших марок автомобілів, для BMW існує планове та розширене технічне обслуговування. Можна вибрати тип технічного обслуговування вашого автомобіля.

Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Що входить до планового обслуговування BMW?

Додаткові послуги при ТО

Технічне обслуговування на СТО "M&B Сервіс" завжди завершується пробною поїздкою, під час якої перевіряються всі функції та характеристики транспортного засобу.

Залишились питання?
Телефонуйте прямо зараз!

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62

Або залиште номер,
ми передзвонимо

Телефонуйте або
залишайте заявку

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62