Ремонт ходової Mercedes

Особлива увага при обслуговуванні Мерседес приділяється діагностиці та ремонту передньої та задньої підвіски Мерседес. Від стану ходового автомобіля залежить безпека керування автомобілем, стійкість на дорозі, комфортабельність та плавність ходу. Ходова частина Мерседес відрізняється продуманістю інженерних рішень, надійністю та довговічністю. Через погодні умови та якість наших доріг елементи підвіски піддаються сильним навантаженням, що в результаті призводить до швидкого зносу ходової частини Мерседес і як наслідок до вимушеного та передчасного ремонту підвіски Мерседес.

Ціни на послуги

Діагностика ходової Mercedes
від 500 грн.
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!
Ремонт ходової Mercedes
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Як і ходова частина будь-якого автомобіля, підвіска Mercedes відрізняється конструктивними особливостями, що забезпечують автомобілю Mercedes стійку, комфортну і чудову керованість. Крім того передня та задня підвіска Мерседес за надійністю та якістю виконання є однією з найкращих серед автомобілів преміум класу. При регулярному обслуговуванні та дбайливому відношенні підвіска Мерседес може довго забезпечувати комфортний та якісний рух автомобіля. Висока енергоємність підвіски дозволяє мінімізувати тряску, вібрації, поштовхи під час руху Українською дорогою.

Як визначити несправність підвіски Мерседес?

Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Наша СТО автомобілів Мерседес здійснює слідчі роботи з ремонту підвіски Мерседес:

Всі роботи з ремонту підвіски (ходової частини) Мерседес у нашому Техцентрі «MB-Service» проводяться висококваліфікованими фахівцями при використанні сучасного діагностичного обладнання та оригінальних запчастин Мерседес.

Якщо за підсумками діагностики підвіски пошкоджені деталі ходової не виявлені, необхідно перевірити правильність регулювання улову установки коліс, оскільки у разі порушення сход-розвалу, можливо:

У разі порушення кутів установки коліс проводиться сход-розвал Мерседес.

Залишились питання?
Телефонуйте прямо зараз!

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62

Або залиште номер,
ми передзвонимо

Телефонуйте або
залишайте заявку

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62