Ремонт коробки передач Мерседес

Ремонт КПП мерседес потребує знань та відповідного досвіду.

У штаті нашого автосервісу «MB-Service» працюють майстри-професіонали, які займаються ремонтом коробок передач автомобілів Мерседес. Протягом робочого дня майстри встановлять причину несправної роботи трансмісії. Процес ремонту після діагностування та виявлення причини поломки займе не більше 3 робочих днів.

Ціни на послуги

Діагностика коробки передач
від 500 грн.
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!
Ремонт коробки передач Мерседес
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Для ремонту використовуються виключно оригінальні запчастини. На нашому складі завжди є оригінальні запчастини, необхідні для ремонту трансмісії. У разі їх відсутності – у найкоротший термін необхідні деталі будуть придбані та доставлені для виконання робіт.

На всі проведені роботи з ремонту ми даємо гарантію – (термін) з моменту проведення робіт без обмеження пробігу.

Симптоми несправностей АКПП такі:

У разі поломки коробки, кожен автовласник вирішуємо сам, що ж краще - купити трансмісію передач, що була у використанні, або ж відремонтувати наявну. Часто, купівля нової коробки є дорогим “задоволенням”.

Грунтуючись на власному досвіді, наша СТО «MB - Service» пропонує відремонтувати трансмісію вашого автомобіля. Майстри проведуть комплекс робіт з ремонту АКПП, що включає: зняття та розбирання коробки, оцінку зносу деталей та заміну несправних частин на нові, заміну прокладок і сальників, зміну масла.

Механіки автосервісу «MB-Service» якісно виконають усі необхідні роботи з ремонту з використанням виключно оригінальних запчастин Мерседес. Всі ремонтні роботи виробляються власними силами, а на відновлену коробку надається гарантія.

Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Послідовність процедури ремонту АКПП Мерседес на СТО "MB - Service":

Залишились питання?
Телефонуйте прямо зараз!

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62

Або залиште номер,
ми передзвонимо

Телефонуйте або
залишайте заявку

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62