Ремонт гальмівної системи Mercedes

Профілактичний ремонт гальм Мерседес бажано робити не рідше ніж раз на 30-40 тисяч кілометрів пробігу або частіше, якщо автомобіль експлуатується в ускладнених умовах. В автосервісі "MB-service" є все необхідне для своєчасного проведення профілактики та якісного ремонту гальмівної системи Mercedes.

Ціни на послуги

Діагностика гальмівної системи Mercedes
від 500 грн.
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!
Ремонт гальмівної системи Mercedes
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Гальмівну систему кожного автомобіля потрібно приділяти достатньо уваги, адже завдяки її правильній роботі забезпечується безпека руху самого автомобіля, а часом від неї залежить навіть життя пішоходів, пасажирів та водія. Інженери дуже ретельно пропрацювали агрегати та вузли гальмівної системи автомобілів Mercedes, внаслідок чого вона є прикладом надійності та якості. Тим не менш, потрібно не забувати про своєчасне та професійне обслуговування вашої гальмівної системи з метою виявлення можливих неполадок і несправностей на ранніх стадіях. Діагностику та ремонт гальмівної системи Мерседес у будь-який час можете провести у нашому сервісі.

На слизькій дорозі або при наявності будь-яких несправностей автомобіль може втратити керованість на дорозі і його може занести навіть на невеликій швидкості, якщо колеса ковзатимуть. Все це може призвести до поганих наслідків: втрати стійкості, наїзду на перешкоду, зміни траєкторії руху тощо. Тому для підвищення безпеки сучасні автомобілі цієї марки, крім основних елементів гальмівної системи, оснащуються системами активної безпеки. При гальмуванні - це антиблокувальна система (ABS) та протибуксувальна система. (ASR). Крім того, щоб підвищити керованість у нових автомобілях, багато уваги приділяють і електроніці.

Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Основні поломки гальмівної системи:

Заміна гальмівних колодок. На практиці, знос цього елемента в будь-якому автомобілі відбувається через силу тертя. Обійтися без заміни та встановлення нових колодок при ремонті гальм неможливо. Основними ознаками, за допомогою яких можна дізнатися, що гальмівні колодки необхідно замінювати, є сторонній звук під час гальмування (скрип, вереск) та зниження ефективності гальмування.

Тормозні шланги. У гальмівній системі потрібно приділяти увагу і системі трубопроводів. Щоб не стався розрив гальмівного шланга, в той час як ви будете їхати автомобілем, фахівці СТО «MB-service» рекомендують кожні 15-20 тисяч кілометрів проводити діагностику цього елемента.

Ремонт ABS. Нерідко ремонту вимагає і система ABS. Зазвичай ремонт ABS у Mercedes проводиться шляхом заміни датчиків, які контролюють швидкість обертання коліс. Ще однією причиною ремонту можуть стати гальмівні циліндри. Ознаки, які свідчать про те, що гальмівні циліндри зносилися:

Якщо ви виявили одну з перелічених вище проблем у вашому автомобілі, то будьте впевнені, що гальмівну систему Mercedes потрібно терміново ремонтувати.

До послуг з ремонту гальмівної системи Мерседес входить:

Залишились питання?
Телефонуйте прямо зараз!

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62

Або залиште номер,
ми передзвонимо

Телефонуйте або
залишайте заявку

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62