Ремонт двигунів (бензин та дизель) Mercedes

Однією із багатьох спеціалізацій нашого автосервісу є ремонт двигунів Мерседеса (інжекторних, дизельних, гібридних). Як показує досвід – від ремонту ніхто не застрахований. Не важливо, яка б не була у вас сучасна машина, рано чи пізно її "серцю" буде потрібна допомога.

Ціни на послуги

Діагностика двигуна
від 500 грн.
Капітальний ремонт двигуна
від 10 000 грн.
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!
Ремонт двигунів (бензин та дизель) Mercedes
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

У процесі експлуатації, вузли та агрегати навіть найтехнологічніше просунутих двигунів, зношуються. Причин зносу досить багато, наприклад: не якісне і не своєчасне проходження ТО, агресивна, не правильна експлуатація і звичайно природне зношування деталей. Як можна зрозуміти, що з двигуном щось не так?

Основні ознаки несправної роботи двигуна Мерседеса:

Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Якщо в роботі вашого Мерседеса спостерігається хоча б одна з вище перерахованих ознак, то слід звернутися до автомайстерні для детальної діагностики двигуна, т.к. це допоможе вам уникнути дорогого ремонту двигуна надалі.

Якщо ж ви не встежили і двигун таки вийшов з ладу, то в нашій автомайстерні вам обов'язково допоможуть з ремонтом. У нас працюють досвідчені фахівці, які на своєму віку побачили вже багато. Ми ремонтуємо дизельні та бензинові двигуни Мерседес в Києві на високому рівні, із застосуванням спеціалізованих стендів та обладнання. Тому, можете сміливо довірити ремонт двигуна свого авто, нам.

Ремонт двигуна виконується відповідно до рекомендацій виробника, згідно з технологічними картами та електронними каталогами ремонту. Обладнання СТО «MB - Service» дозволяє займатися сучасним ремонтом автомобілів Мерседес. У роботі ми використовуємо сертифіковані витратні матеріали та запчастини від відомих виробників.

Як відбувається процедура ремонту двигуна Mercedes у нашому автосервісі?

Ми проводимо діагностику двигуна, знімаємо та розбираємо силові агрегати, проводимо дефектування, розбираємо ДВЗ, підбираємо комплектуючі, проводимо капітальний ремонт (якщо це необхідно), збираємо, встановлюємо та проводимо регулювання двигуна. Під час робіт здійснюється розточування, хонінгування, аргонне зварювання блоків та елементів ДВЗ, заміна маслознімних ковпачків та перевірка компресії в циліндрах ДВЗ, а також виправлення неякісного ремонту.

Залишились питання?
Телефонуйте прямо зараз!

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62

Або залиште номер,
ми передзвонимо

Телефонуйте або
залишайте заявку

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62