Ремонт рульової рейки Mercedes

Наші кваліфіковані майстри завжди готові прийняти автомобіль з будь-якими проблемами кермового управління та забезпечити ремонт відповідно до норм надійності та безпеки. Оперативність та акуратність, максимальна увага вузла управління та широке використання спеціалізованого діагностичного обладнання ось що лежить в основі роботи нашого сервісу .

Ціни на послуги

Діагностика рульової рейки
від 200 грн.
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!
Ремонт рульової рейки Mercedes
Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Коли кермо починає сильно тремтіти в руках на дорозі, передаючи в них усі нерівності, Вам час їхати на СТО. Потрібно ремонтувати рульову рейку. Ремонт рульової рейки Мерседес є досить складною процедурою, і далеко не кожен автосервіс її виконує.

Крім передачі всіх нерівностей дороги на кермо є інші ознаки поломки. Це зросла труднощі провертання керма і підтікання гідрорідини на асфальті після стоянки. Особливу увагу цьому слід приділяти взимку, оскільки в цей час ймовірність поломки зростає. Деякі водії нехтують прогріванням гідросистеми перед стартом. В результаті рідина, що загуснула на холоді, пошкоджує ущільнювачі. Щоб цього уникнути, слід після прогрівання двигуна акуратно провернути кермо кілька разів убік.

Терміновий ремонт рульової рейки Mersedes

Терміновий ремонт кермової рейки Mersedes вимагає термінової ж діагностики. На жаль, при проблемах з рульовою рейкою навіть вартість діагностики досить висока, але це неминуче — адже вартість її заміни ще дорожча. А нехтувати такими відповідальними вузлами неприпустимо.

Терміновий ремонт полягатиме у знятті кермової рейки та позачерговій її діагностиці на спеціальному стенді, що дозволяє перевірити герметичність системи при високому тиску півтори сотні бар. Потім буде ухвалено рішення про деталі, що підлягають заміні. Терміновий ремонт ми зможемо провести того ж дня, коли ви до нас звернулися, як і у разі заміни рейки.

Запис та консультація за телефоном:
Телефонуйте зараз!

Причини поломок з рульовим керуванням на Мерседес

Рульові рейки ламаються з різних причин — як з вини водія, так і через низьку якість доріг. Постійна тряска і удари швидко зношують рейки, і об'їжджати вибоїни та ями варто ще й для того, щоб зберегти рульове управління. Крім того, водії часто вчасно не змінюють гідрорідина у гідропідсилювачі і не стежать за її рівнем. Також необхідно стежити за станом пильовиків. Різні дорожні абразиви можуть дуже швидко їх зношувати, після чого почнуть страждати вже ущільнювачі рульової рейки.

На етапі пошкодження пильовиків та прокладок ще можна обійтися малою кров'ю — заміна і пильовиків, і сальників можна виконати самому водію, не кажучи вже про їхню вартість. Але якщо нехтувати профілактичним оглядом рульової системи, то дуже скоро рульова почне стукати на вибоїнах, а кермо погано провертатися. Можлива навіть відмова керма прямо на ходу — зі зрозумілими наслідками.

Втім, зовнішній огляд не гарантує від поломки кермової рейки. Як було сказано вище, нерівності дороги є однією з головних причин. Тут необхідна профілактика вже іншого роду — акуратний об'їзд вибоїн та ям, а також зниження швидкості перед тими, що об'їхати не виходить. При дотриманні цих простих правил ремонт кермової рейки Вам не знадобиться ще довго.

Залишились питання?
Телефонуйте прямо зараз!

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62

Або залиште номер,
ми передзвонимо

Телефонуйте або
залишайте заявку

BMW: +38 (063) 241 41 33 Mercedes: +38 (097) 028 88 62